Testa Teknik A.Ş. Temelleri 1988 Yılında İsmail GENÇ tarafından kurulan bileme atölyesinde atılmıştır.
Günümüzde 2. Nesil tarafından faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, bünyesinde 10+ personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.

Kalite ve İtibar için çıkılan bu yolda, yine aynı gaye gözetilmeye devam etmekte ve taviz verilmemektedir.
Hali hazırda üretimini yapmakta olduğumuz karbür kesici takım ve elmas uçlu daire testereler ile ahşap ve alüminyum sektöründe faaliyetlerini sürdüren üreticilerimizin kesici takım çözüm ortağı oluyoruz.

 

 

DEĞERLERİMİZ

-KALİTE ve İTİBAR
-İNSAN ve DOĞA
-PERFORMANS
-MEMNUNİYET
-SAMİMİYET

Evrensel ölçekte iyi ve doğru kabul edilen etik değerleri benimsiyor, Can Güvenliği, Doğamız, Kalite ve Performans Odaklı Ürün ve Satış Sonrası Üstün Destek Anlayışını prensiplerimiz olarak kabul ediyor, İş ve sosyal ilişkilerimizde samimiyeti ön planda tutuyoruz.

 

VİZYONUMUZ

-KALİTE VE GÜVEN
-MARKA DEĞERİMİZİ KORUMAK
-ÜST DÜZEY VE KOŞULSUZ MEMNUNİYET
-KÜRESEL DEĞERİMİZİ ARTTIRMAK
-DURMADAN ÇALIŞMAK

Testa Teknik A.Ş. olarak Kalite ve Güven üzerine yatırım yaptığımız markamızın değerini korumak ve arttırmak, İş ortakları ve müşterilerine üst düzey ve koşulsuz memnuniyet sağlamak, Küresel bir marka olmak, daha iyi ve güzeli için durmadan çaba göstermek.

 

 

MİSYONUMUZ

-BEKLENTİLERİ KARŞILAYAN
-YOL ARKADAŞI
-GÜNCEL TEKNOLOJİ
-ÇEVRECİ ve ETİK DEĞERLERE BAĞLI
-GÜVENİLİR, DÜRÜST ve SAMİMİ

Müşteri ve iş ortaklarının beklentilerini karşılayan, onlara sektörel rekabette yol arkadaşı olan, güncel teknolojiyi takip ederek ürün kalitesi ve performansını arttıran, çevreci, etik kurallara ve iş ahlakına bağlı, güvenilir ve dürüst, can güvenliği ve çalışan mutluluğunu gözeten bir marka olduğumuzu ve sürekli böyle kalacağımızı tüm çalışan, iş ortakları ve müşterilerimize taahhüt ediyoruz.
 

Yükleniyor
Yükleniyor...
X

Site içi arama

TR
EN